Žuvací nápoj Mogu Mogu  

   

Nápoje Mogu Mogu Vám dajú skutočnú chuť tropického džúsu s kúskami kokosového želé - Nata de Coco. Vyrobené čistou fermentáciou kokosovej vody, naše Nata de Coco nielen dávajú výraznú žuvaciu textúru a chuť, ale dajú Vám pocit ako keby ste jedli kúsky čerstvého ovocia. Mogu Mogu obsahuje tropický džús, kokosové želé, vodu a robí každý dúšok výnimočne osviežujúcim a zábavným zážitkom z pitia. Dostupný v šiestich príchutiach: kokos, jahoda, mango, melón , ananás a liči . Mogu Mogu má vynikajúce recenzie a je dostupný po celom svete vo viac ako 64 krajinách  a predáva sa aj v mnohých Európskych štátoch (Taliansko, Francúzsko, Holandsko, Poľsko a v ďalších), a teraz už na Slovensku a v Česku !   

                                                                                           Mogu Mogu je nápoj pre zábavu!

JAHODA
Jeden z best-sellerov, ktorý je okúzľujúci vďaka jedinečnej charakteristickej aróme, jahodovej farbe, šťavnatej textúre a perfektnej sladkej chuti.

320 ml

320 ml

320 ml

320 ml

MELÓN
Tento jedinečný napoj s novou melónovou
príchuťou Vás prekvapí nečakanou chuťou. Zmes kokosového želé a melónu spôsobí, že si chvíle s týmto nápojom naozaj užijete.

320 ml

MANGO
Jedno z najpopulárnejších tropických ovocí s jedinečnou príchuťou, šťavnatosťou a sladkosťou Vám ponúka úžasnú chuť.

320 ml

ANANÁS
Ananásy sú výnimočne šťavnaté a majú
sýtu tropickú príchuť, ktorá vyvažuje
sladkú a kyslú chuť.

320 ml

320 ml

KOKOS

Jeden z najobľúbenejšich nápojov v Thajsku je
kokosový orech. Mogu Mogu kokos je najlepšia
voľba pre každého milovníka kokosu. Je to veľmi osviežujúci a chutný nápoj, vďaka ktorému budete mať pocit, ako by ste jedli čerstvé kokosy práve oberané zo stromov.

320 ml

LIČI
Mogu Mogu Liči Vám dodá skutočnú senzáciu chuti liči. Táto najlepšie sa predávajúca príchuť Vám prináša perfektný sladko-kyslý zážitok s jedinečnou arómou a extra šťavnatosťou.